Title
Makina Parkurumuz!

Baskangenç - Makina Parkurumuz!

Baskangenç 12000 m2 üzerine kurulu 8000 m2 kapalı alanında Makine Parkuru ve Altyapısı ile üretim tesislerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur. En son teknoloji tekstil makinaları ile üretimini gerçekleştiren Baskangenç herzaman makina parkurunu geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemiştir.

Aşağıda makina parkurumuzdan örnek resimleri görebilirsiniz:

 

Baskangenç Hakkında!

Baskangenç Hakkında!İlk olarak 1972 yılında Bursa'da Eski Yalova yolunda GÜL APRE adıyla kuru apre, terbiye, bitim ve tekstil işlemleri faaliyeti yapmak üzere Sayın Üstün Baskangenç tarafından kurulmuştur.

Ayrıntılı Bilgi

Ürünlerimiz ve Ürün Kartelamız!

Baskangenç - Ürünlerimiz!Yüksek üretim kapasitesi, teknoloji ve kalitenin birleştiği Baskangenç tekstil her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kaliteli ürünler üretmiş ve üretmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Makina Parkurumuz!

Baskangenç - Makina Parkurumuz!Baskangenç12000 m2 üzerine kurulu 8000 m2 kapalı alanında Makine Parkuru ve Altyapısı ile üretim tesislerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Ayrıntılı Bilgi

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....