Title
Hakkımızda!

Baskangenç Tekstil Hakkında!

İlk olarak 1972 yılında Bursa'da Eski Yalova yolunda GÜL APRE adıyla kuru apre, terbiye, bitim ve tekstil işlemleri faaliyeti yapmak üzere Sayın, Üstün Baskangenç tarafından kurulmuştur.

Daha sonraki faaliyetlerine çözgülü örme Raşel makinalarını da ilave ederek bir süre üretimden sonra 1983 yılında tamamen çözgülü örme raşel örmecilik ve ilave olarak dokumacılık faliyetlerine yönelinmiştir. Bu tarihten itibaren firmanın ismi bir aile şirketi olarak Baskangenç Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olmuş ve yerleşim alanı da bugünkü adresi olmuştur.

Şirket kuruluş yıllarından itibaren özellikle yurtdışından getirmiş olduğu çeşitli tekstil makinaları ile teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak kumaş ve konfeksiyon üretimi yaparak iç pazar ve özellikle dış pazarda (Avrupa ve ABD) konusunda önemli bir pay sahibi olmuştur.

2000 yılı başından itibaren 12000 m2 lik mevcut alanın 8000 m2 sini kapalı alan haline getirerek kısmen entegre düzeyde Çözgülü Örme, Raşel, Yuvarlak Örme, Düz ve Jakarlı Dokuma, Ev Tekstil Konfeksiyonu Üretimi ile her türlü yüksek vasıflı ve kaliteli Tekstil Makinaları ticareti, ithalat ve ihracatı yaparak faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir

 

Baskangenç Hakkında!

Baskangenç Hakkında!İlk olarak 1972 yılında Bursa'da Eski Yalova yolunda GÜL APRE adıyla kuru apre, terbiye, bitim ve tekstil işlemleri faaliyeti yapmak üzere Sayın Üstün Baskangenç tarafından kurulmuştur.

Ayrıntılı Bilgi

Ürünlerimiz ve Ürün Kartelamız!

Baskangenç - Ürünlerimiz!Yüksek üretim kapasitesi, teknoloji ve kalitenin birleştiği Baskangenç tekstil her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kaliteli ürünler üretmiş ve üretmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Makina Parkurumuz!

Baskangenç - Makina Parkurumuz!Baskangenç12000 m2 üzerine kurulu 8000 m2 kapalı alanında Makine Parkuru ve Altyapısı ile üretim tesislerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Ayrıntılı Bilgi

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....